Njihuni me SOMEG

Someg ka një pervojë 30 vjeçare në fushën e prodhimeve të brumit dhe pastiçerisë,
tashmë me një rrjet dyqanesh në Tiranë dhe një punishte pastiçerie të standardit europian.

Çfarë ju ofrojmë?

Në dyqanet tona do të gjeni produkte furre dhe pastiçerie më cilësore në treg.

Kjo në sajë të teknologjisë së lartë dhe miellrave të firmave më të mira. 

_

Bukë

Bio, dietike, me fara, etj.

Prodhime brumi 

Byrek shtëpie, Briosh

Fast food

Pizza, Kalcone, Sanduiç

Torta

Me çokollatë, fruta, kate

Ëmbëlsira

Donuts, Muffins, Kek

Akullore 

Në të gjitha shijet

Dyqanet tona

Rruga “Sulejman Delvina”,  te shkolla Vasil Shanto

Rruga “Don Bosko”, te Vizion Plus

Rruga “Sami Frashëri”, kryqëzimi i Drejtorisë së policisë

Rruga “Muhamet Gjollesha” përballë Hotel Mondial

Rruga “Abdyl Frashëri” pranë Librit Universitar

Rruga “Myslym Shyri” 

Bulevardi Bajram Curi 

Për detaje mbi adresat e dyqaneve tona dhe numrat e kontaktit, klikoni këtu.

Përvojë 30 vjeçare

Përvoja e gjatë na dallon në treg.

Konkurrojmë me cilësi

Produktet tona kanë fituar një sërë çmimesh.

Shërbim maksimal në të gjitha dyqanet

Përdorim vetëm produkte bio dhe të certifikuara.

Tek ne gjeni cilësi dhe shije 

Më shumë se 10.000+ konsumatorë besojnë tek SOMEG!

29+Vite eksperiencë
7Dyqane
10kKlientë të kënaqur
250Produkte

Bashkohu me ne!

 

Në familjen e madhe SOMEG, ne e dimë se përbërësi i veçantë në produktet tona është stafi dhe pasioni i pareshtur i gjithsecilit.

Dëshiron të na bashkohesh?